Direktörden Notlar

Direktörden Notlar

Hikayemiz

1994 yılında çıktığımız yolda bu sene 23. yılımızı bitirmiş bulunuyoruz.
Bu süreçte ilk andan itibaren “Tanıda Güvence” sloganını kendimize ilke olarak benimsedik. Bunun üzerine “ilkeli” ve “çok çalışma”yı da ekledik.
Sonra teknolojiyi ve inovasyonu işimizde harmanladık.
Sonuçta İzmir’e ve Ege Bölgesine 23. yılında 120 çalışanı ile hizmet eden bir laboratuarlar grubu oluşturduk.
Gerek bireysel gerek kurumsal kitlemize hizmette kalite ve teknolojiden asla taviz vermedik.
Şu an olduğumuz yeri sizlere hizmette sadece bir başlangıç olarak kabul ediyoruz.
Her gün test menümüze yeni bir test ve yeni bir teknoloji eklemek için çabalıyor, ayrıca mevcut hizmetlerimizde de çıtayı yükseltebilmenin yollarını arıyoruz. Hızlı ve güvenilir sonuçlar yaratabilmek için çalışıyor ve gelişimimizi sürdürüyoruz.

Bireysel Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar hizmetlerini sadece kendi lokasyonlarımızda vererek değil evlerinize ve işyerlerinize de taşıyarak hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Karşıyaka’ya hizmet vermek üzere açtığımız Mavişehir Şubemiz bunun en iyi örneklerindendir. Yerinde laboratuvar hizmetleri ile sağlık kurumlarına yönelik laboratuvar işletmeciliği de hizmet alanlarımız içinde yer almaktadır.

Numune almanın laboratuvar hizmetlerinin ilk ve en önemli adımı olduğunu bilerek alanında deneyimli, özellikle bebek ve çocuk kan almada da küçüklerimize spesifik tecrübeli teknik elemanlar ile hizmet vermekteyiz. 2004 yılında Sağlık Bakanlığıindan almış olduğumuz ve laboratuvar sektöründe ilk ve tek olan “Bebek Dostu Laboratuvar” sertifikası bunun en önemli kanıtıdır.

Laboratuvar verilerinize her an ulaşabileceğiniz güvenli ve gelişmiş bilgi işlem alt yapısı ile istatistiksel karşılaştırmalı veriler oluşturduk. Özellikle bilgi işlem yapımızdaki gelişmeler önümüzdeki dönemde de devam edecektir.

Yine görme engelliler için sesli sonuç sistemi ile laboratuvar sonuçlarının telefonda sesli olarak okunabildiği “sesli yanıt sistemi” sektörde bir ilk olmuştur.

Kurumsal Laboratuvar Hizmetleri

Patentli markamız “Mobilab”, mobil laboratuvar hizmetlerinde özellikle kurumsal işyerlerinin ayağına Biolab hizmet kalitesinin götürülmesinde öncü hizmet alanımızdır.

İş sağlığı alanında sistemin profesyonelleri için gelişmiş çözümler yaratmayı hedefledik. Özellikle iş kaynaklı etkilenim tespiti için biyokimyasal ve mikrobiyolojik test parametrelerimizi geliştirdik ve yerinde çözümler oluşturduk.

Hedefimiz her zaman hizmet kitlemize ve sağlık profesyonellerine güvenilir ve hızlı sonuçlar vermeye devam etmek olacaktır. Sağlıklı günler dileğimizle.

Dr. A. Tuncay BATUR

KURUMSAL