ONLINE SONUÇ
ONLINE SONUÇ

Hakkımızda

Tanıda Güvence!

1994 yılında Mikrobiyoloji Laboratuvarı olarak iki çalışanı ile hizmet vermeye başlayan Biolab Laboratuvarlar Grubu, Biyokimya ve Patoloji birimlerinin de eklenmesiyle laboratuvarlar grubu kimliğine ulaşmıştır. Alsancak’ta faaliyet gösteren 3 şubesine Mavişehir, Bayraklı, Güzelbahçe ve Aydın şubelerini ekleyerek İzmirlilerin ayağına hizmet götürmeye devam etmektedir.

“Tanıda Güvence” sloganını kendisine ilke edinen Biolab Laboratuvarlar Grubu ulusal ve uluslararası kalite kontrol programlarına 1998 yılından bu yana katılarak, vermiş olduğu sonuçların yüksek kalite güvencesine ulaşmasını sağlamıştır. 2004 yılında ise İzmir’de bir ilki gerçekleştirerek ISO 9001-2000 belgesini İyi Laboratuvar Uygulamaları odağında almaya hak kazanmıştır.

Ayrıca Sağlık Bakanlığından Türkiye’deki ilk ve tek Bebek Dostu Laboratuvar unvanını kazanmıştır. Biolab Laboratuvarlar Grubu halen 7 ayrı klinik laboratuvarı, 11 Laboratuvar Uzman hekimi ve 250 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Misyon

Günümüzün en ileri teknolojilerini kullanarak bireysel ve kurumsal müşterilerimize “tanıda güvence” ilkesiyle hizmet üretip hastalıkların önlenmesi, tanısı, tedavisi ve takibine en üst düzeyde katkı sağlamak.

Vizyon

Ege Bölgesi’nde en fazla bireysel ve kurumsal müşteri kitlesine sahip, aynı zamanda en geniş test profilinde hizmet üreten klinik laboratuvar olmak.

Değerlerimiz

GÜVEN

Hızlı ve güvenilir sonuçlar üretiriz, bunun için gerektiği kadar çok çalışırız.

ETİK ve DÜRÜSTLÜK

Tüm çalışma arkadaşlarımızla mesleki ve genel etik değerlere bağlı kalırız, işimizde dürüst olup gerekliliklerini yerine getiririz.

KUSURSUZ HİZMET

Hizmet verdiğimiz bireysel ve kurumsal müşterilerimize çalışma süremizin her diliminde aynı saygı ve ilgi ile yaklaşırız.

İNOVASYON ve TEKNOLOJİ

İşimizde inovasyonu önde tutar, buna uygun çalışanlarımızı destekler ve onlara en son teknolojiyi sağlarız.

GLOBALLİK

Alanımızdaki global gelişmeleri yakından takip eder, kendimizi sürekli geliştiririz.

ÇEVRE

İşimizi yaparken çevreye duyarlılık ilkelerini koruruz.

İNSANA YATIRIM

İnsana yatırım yapar ve mesleğinde etkin teknik insanlar yetiştiririz.

EKİP RUHU

Her pozisyondaki çalışanlarımızın birbirleri ile etkileşerek en iyi hizmeti yaratmalarını teşvik ederiz.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, yasal ve düzenleyici gereksinimlere uymak, çalışanların sürekli gelişimini desteklemek ve çevresel etkileri azaltmak gibi temel ilkelere dayanır.