Hakkımızda

1994 yılında Mikrobiyoloji Laboratuvarı olarak 2 çalışanı ile hizmet vermeye başlayan Biolab Laboratuvarlar Grubu, önce Patoloji Birimi, ardından Biyokimya ve son olarak ta Radyoloji birimlerinin eklenmesiyle LABORATUVARLAR GRUBU kimliğine ulaşmıştır.
Alsancakta faaliyet gösteren 3 şubesine Mavişehir Şubesini de ekleyerek İzmirlilerin ayağına hizmet götürmeye devam etmektedir.

“Tanıda güvence” sloganını kendisine ilke edinen Biolab Laboratuvarlar Grubu ulusal ve uluslararası kalite kontrol programlarına 1998 yılından bu yana katılarak, vermiş olduğu sonuçların yüksek kalite güvencesine ulaşmasını sağlamıştır.2004 yılında ise İzmir’de bir ilki gerçekleştirerek ISO 9001-2000 belgesini İyi Laboratuvar Uygulamaları odağında almaya hak kazanmıştır.2017 yılında ise ISO 9001-2015 belgesini alarak branşında bir ilki başarmıştır.

Ayrıca Sağlık Bakanlığından Türkiye’deki ilk ve tek Bebek Dostu Laboratuvar unvanını kazanmıştır. Biolab Laboratuvarlar Grubu halen 4 ayrı klinik laboratuvarı,8 Laboratuvar Uzman hekimi ve 120 çalışanı ile hizmet vermektedir.

KURUMSAL