Dış Laboratuvar

23 Yıllık tecrübemiz ile yanınızdayız.Çok sayıda dış sağlık kurumuna hizmet veren laboratuvarımız bu konuda kalitesi ve güvenirliği ile marka olmuştur.

Bizimle çalışmak isterseniz biolab@biolabltd.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz veya 0542 4242325 nolu telefondan Kurumsal Satış Sorumlumuza ulaşabilirsiniz.

Laboratuvarımıza yollayacağınız numuneler için kendi hazırladığımız numune nakil çantaları ve sistemleri kullanılmaktadır.Konuyla ilgili Dışlab birimimiz hizmetinizde olacaktır.Gerekli çanta, buz aküsü, numune kapları tarafımızca karşılanmaktadır.Numune nakli İzmir içerisinde anlaşmalı Kurye Şirketimiz tarafından yapılmakta, İzmir dışı için ise anlaşmalı kargo şirketleri tarafından hizmet verilmektedir.

Göndereceğiniz numuneler için iletişim sayfamızdan web üzerinden kayıt açmanız ve yine sonuçlarını takip etmeniz mümkündür.

Bu hizmetlerin dışında yerinde laboratuvar hizmetleri içinde aynı iletişim bilgilerinden destek isteyebilirsiniz.Yerinde laboratuvar çözümlerinde özellikle rutin hasta sirkülasyonu yüksek yerler için güvenilir çözümler üretilmektedir.

Dış Laboratuvar