ONLINE SONUÇ
ONLINE SONUÇ
TEST SONUÇLARIMI nasıl alabilirim?

TEST SONUÇLARIMI nasıl alabilirim?

TEST SONUÇLARIMI nasıl alabilirim?

Web Sonuç

www.biolabltd.com.tr web sitemizin anasayfasının üst köşesindeki ONLİNE SONUÇ altında yer alan BİREYSEL linkine tıklayarak açılan sayfadaki ilgili alanlara sırasıyla önce Barkod Numaranızı sonra Türkçe karakterler ve büyük harflerle Soyadınızı yazıp sorgula alanına tıkladıktan sonra sonucunuzu alabilirsiniz.

Laboratuvarımıza Başvurarak

Şubelerimizden herhangi birisine bizzat gelerek barkod numaranızı vererek ya da kimlik numaranızla isim bilgilerinizi doğrulatarak hasta kayıt personelimizden test sonuçlarınızı teslim alabilirsiniz. Sonuçları sizin adınıza başka birisi alacak ise konu ile ilgili mutlaka yazılı bir beyanda bulunmanız gerekmektedir.

E-posta

Şubemize başvurunuzda kayıt oluşturulurken mail adresinizi ve iletişim bilgilerinizi hasta kayıt personelimize bildirerek sonucunuzun e-posta ile tarafınıza ulaştırılması talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca doktorunuzun e-posta bilgisini de hasta kayıt personelimize bildirerek sonucunuzun hekiminize yönlendirilmesini de talep edebilirsiniz. Kişisel Veri Gizliliği kapsamında kayıt esnasındaki bilgilendirmeniz esas alınacaktır.

Whatsapp

Şubemize başvurunuzda kayıt oluşturulurken GSM numaranızı hasta kayıt personelimize bildirerek sonucunuzun Whatsapp uygulaması aracılığı ile tarafınıza ulaştırılması talebinizi iletebilirsiniz. Kişisel Veri Gizliliği kapsamında kayıt esnasındaki bilgilendirmeniz esas alınacaktır.

Test Sonuçlarınız Biolab Laboratuvarlar Grubu tarafından dijital ortamda güvenli ve süresiz olarak saklanmakta ve arşivlenmektedir. Kayıt esnasında bizlerle paylaştığınız iletişim bilgilerinize iletilmektedir.

Sonuçları sizin adınıza başka birisi alacak ise raporu teslim alacak kişinin TC Kimlik numarası ve isim bilgilerini içeren imzalı bir beyan vermeniz gerekmektedir.