ONLINE SONUÇ
ONLINE SONUÇ
Misyon Vizyon Değerler

Misyon Vizyon Değerler

[vc_row][vc_column][wpc_custom_heading heading=”Misyon Vizyon Değerler” colored_line=”yes”][vc_column_text]MİSYON

Günümüzün en ileri teknolojilerini kullanarak bireysel ve kurumsal müşterilerimize “tanıda güvence” ilkesiyle hizmet üretip hastalıkların önlenmesi, tanısı,tedavisi ve takibine en üst düzeyde katkı sağlamak.

VİZYON

Ege Bölgesinde en fazla bireysel ve kurumsal müşteri kitlesine sahip, aynı zamanda en geniş test profilinde hizmet üreten klinik laboratuvar olmak.

DEĞERLER

GÜVEN
Hızlı ve güvenilir sonuçlar üretiriz, bunun için gerektiği kadar çok çalışırız.
ETİK ve DÜRÜSTLÜK
Tüm çalışma arkadaşlarımızla mesleki ve genel etik değerlere bağlı kalırız, işimizde dürüst olup gerekliliklerini yerine getiririz.
KUSURSUZ HİZMET
Hizmet verdiğimiz bireysel ve kurumsal müşterilerimize çalışma süremizin her diliminde aynı saygı ve ilgi ile yaklaşırız.
İNOVASYON ve TEKNOLOJİ
İşimizde inovasyonu önde tutar, buna uygun çalışanlarımızı destekler ve onlara en son teknolojiyi sağlarız.
GLOBALLİK
Alanımızdaki global gelişmeleri yakından takip eder, kendimizi sürekli geliştiririz.
ÇEVRE
İşimizi yaparken çevreye duyarlılık ilkelerini koruruz.
YATIRIM
İnsana yatırım yapar ve mesleğinde etkin teknik insanlar yetiştiririz.
EKİP RUHU
Her pozisyondaki çalışanlarımızın birbirleri ile etkileşerek en iyi hizmeti yaratmalarını teşvik ederiz.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm”][vc_single_image image=”610″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”http://www.biolabltd.com.tr/doktora-sor/”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row_full_center_content” bg_color=”#f9f9f9″ margin_bottom=”30″ padding_top=”30″][vc_column][wpc_custom_heading heading=”KURUMSAL” colored_line=”yes” size=”medium” el_class=”biobaslik”][vc_separator css=”.vc_custom_1537459571439{margin-top: -19px !important;}”][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”100″ style=”pagination” items_per_page=”3″ gap=”10″ arrows_design=”vc_arrow-icon-arrow_01_left” paging_design=”none” loop=”yes” autoplay=”5″ item=”462″ grid_id=”vc_gid:1618226179382-8daa513b59e51c745f4954002f1e41f8-2″ taxonomies=”24″][/vc_column][/vc_row]