ONLINE SONUÇ
ONLINE SONUÇ

Görüş ve Öneri Formu

Her türlü görüş ve önerilerinizi form aracılığı ile ya da info@biolabltd.com.tr mail adresinden bize iletebilirsiniz.

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk Bilinciyle Hastalarımıza Önem Veriyoruz: Laboratuvarlarımıza başvurdukları andan itibaren tüm süreçlerinde hastalarımız ve ailelerinin tüm ihtiyaçlarını anlama ve yanlarında olma çabası içerisindeyiz. Hastalarımız güler yüzlü, nazik, şefkatli yaklaşımla ve hijyenik bir ortamda laboratuvar hizmeti alma hakkına sahiptir.

Hizmetlerden Yararlanma Haklarına Saygı Duyuyoruz: Hastalarımız; dil, din, ırk veya mezhep ayrımı yapılmaksızın tüm laboratuvar hizmetlerden yararlanma hakkına sahiptir.

Bilgilendirme ve Bilgi İsteme Haklarında Yardımcı Oluyoruz: Hastalarımız hizmetlerimiz ve nasıl yararlanabileceği konusunda bilgi alma, kendisi ilgili belgeleri görme ve edinme hakkına sahiptir.

Hastalarımızın Haklarına Sahip Çıkıyoruz: Hastalarımızın hak ve sorumluluklarının farkındayız ve herhangi bir ayrım yapmaksızın haklarını koruyoruz. Olası hak ihmali halinde Hasta Hakları birimimiz tarafından başlatılan, gözden geçirilen, sonuçlandırılan şikâyet mekanizmasından haberdar edilme hakkına sahiptir.

Hastalarımızın Mahremiyet ve Gizlilik Hakkını Koruyoruz: Hastalarımız 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamında gizlilik esasına uygun olarak alınan kişisel bilgiler, hazırlanan laboratuvar sonuçları hakkında Veri Sorumlusundan bilgi edinme hakkına sahiptir.

Hastalarımız ve Çalışanlarımızın Güvenliği Önemsiyoruz: Tüm olası riskleri gözden geçirerek ve sürekli güncelleyerek önlemlerimizi alıyoruz.

Toplum ve Çevreye Karşı Duyarlı Olmaya Özen Gösteriyoruz: Doğal kaynakları korumaya çalışıyoruz. Atıklarımızı kontrol altında tutuyoruz. Geri dönüşüme özen gösteriyoruz.